Meist

Eesti Füüsikaüliõpilaste Selts (FÜS) on Eesti Füüsika Seltsi osakond, mis ühendab ja esindab Eesti vabariigis füüsikat ja sellega seonduvaid erialasid õppivaid tudengeid. FÜS loodi 2012. aasta kevadel.


Eesmärgid:

Talvine üldkoosolek 2017

Talvine üldkoosolek toimus 20. veebruar Physicumis. Üldkoosolekul tegime kokkuvõte eelmisest semestrist, arutasime aktuaalseid teemasid ja valisime uue juhatuse. Uude juhatusse kandideeris kuus liiget, kellest valituks osutusid Karoliine Kurvits (esimees), Helen Asuküla (laekur), Kerttu Maria Peensoo ja Aksel Allas. Üldkoosolekul oli kohal 30 liiget ja hääletamisest võttis osa 33 liiget.

Edu uuele juhatusele!

FÜSi kevadine üldkoosolek 2016

Kevadine üldkoosolek toimus 10. juunil Physicumis. Üldkoosolekul tehti kokkuvõtte lõppevast semestrist, arutati uue semestri plaane, pakuti välja uusi üritusi ning valiti uus juhatus. Uude juhatusse kandideeris kaheksa liiget, kellest valituks osutusid Moorits Mihkel Muru (esimees), Karoliine Kurvits (laekur), Viktoria Sorokina, Kerttu Maria Peensoo. Üldkoosolekul oli kohal 25 liiget ja hääletamisest võttis osa 27 liiget.

Edu uuele juhatusele!

Lehed

Subscribe to Esilehe voog